Úvod > ZPRÁVY > Zprávy > Systém soutěže v roce 2021

Zprávy

Systém soutěže v roce 2021

20.05.2021 20:06
Vážení sportovní přátelé,
v současné složité době jsme se snažili otevřít seniorskou soutěž co nejdříve. Bohužel, vládní nařízení nám to nedovolí dříve než od pondělí 24. 5. 2021. Z toho důvodu jsme provedli "přelosování" soutěže na soutěž tříkolovou, resp. pro kategorii superseniorů čtyřkolovou s ohledem na loňské výsledky jednotlivých týmů tak, aby spolu v prvním kole nehrály dva, minulý rok, nejsilnější týmy v kategorii seniorů.
Supersenioři hrají tabulkou pro šest týmů, tzn. hrají jen 5. kol, která se vejdou do termínů do konce června.
Věříme, že tuto úpravu pochopíte v rámci fair play vše sehrajete v přátelské atmosféře, o kterou v této soutěži jde nejvíce.
Soutěž bude opětovně nepostupová a nesestupová, u superseniorů sehrají finále vítězové skupin spolu.
Vše je popsáno v přiložených tabulkách.
Bohužel, počítačový systém neumí vygenerovat utkání tak, jak jsou rozepsány do konkrétních dat, ale de facto všechna utkání jsou v něm zadána. Proto budou všechna kola antidatována, tzn. jako by se měla odehrát v týdnu od 24. 5. 21. Poté, co utkání sehrajete, zapíšete obratem jeho výsledek do systému, bez ohledu na to, ve kterém kole je zapsán. Tím alespoň zachováme statistiky týmů a hráčů v systému. Současně výsledek utkání na mail seniori.praha@gmail.com a my výsledek zadáme do pavouka, který bude na stránkách zveřejněn, tak, abyste byli průběžně informováni. Prosím, dodržujte skutečnost, že na výsledku, který nahlásíte, závisí rozpis dalšího kola, takže čím dříve zápis pošlete, tím rychleji můžeme vyvěsit další utkání - platí to zejména pro zápasy hrané v neděli
Autor: Ivan | Zpět

Vaše názory

SEKCE

NOVINKY

26.06.2024 - Superseniory v roce 2024 vyhrálo družstvo TK Hanspaulka SA

V pondělí 24. června 2024 se na dvorcích TK Hanspaulka odehrálo finálové utkání mezi vítězi skupin A a B v kategorii superseniorů.

Skupinu A opanoval loňský vítěz LTC Radotín SA, skupinu B potom TK Hanspaulka SA.

Letos se z vítězství radoval tým z Prahy 6, kde za domácí bodovali Marek Wollner, který porazil Ondřeje Tvrského, Vladimír Hepner Zdeňka Soukupa, Alena Kubešová vybojovala třetí bod v super tiebreaku 3. sady nad Danou Honzkovou, čtvrtý bod získala čtyřhra Wollner, Hepner.

Za hosty byl úspěšný Miloš Táborský, který zdolal Fr. Stejskala st. a mix Honzková, Tvrský proti Stejskalovi s Kubešovou.